Vizyon ve Misyon

Nesnelerin İnternet'i gelecektir, gelecek ise IoT ile bir bütündür. IoT ile bütün olan bir dünya sihirli dünyadan farksızdır

N2Mobil

Vizyon

Kullanıcıların beğenisine sunduğu birbirinden değerli yazılımlar ile yerel ve küresel pazarda söz sahibi olan, ülke ekonomisine azami düzeyde katkıda bulunan, alanının lider firmalarından biri olan ve yeniliklere öncülük eden bir milli yazılım firması olmak.

Misyon

Nesnelerin interneti (IoT) alanında yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek ve özgün ürünler sunmak, mobil takip sistemleri başta gelmek üzere akıllı teknoloji ürünleri ile Türk halkının günlük yaşantısını kolaylaştıran, bu alanda farkındalığın artmasına katkıda bulunan bir yazılım firması olmak.

  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş., Karel Mobil Sistemler distribütörü olup %100 yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerine 7/24 destek veren bir yazılım firmasıdır.
  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. olarak faaliyet alanımız ATS, HTS, DTS, STS, VBS, MTSK gibi projelerle sınırlı olmayıp, askeri projeler, bilişim danışmanlığı, donanım tedarik, yerli yazılım, özel kamera ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunuyoruz.

  ADRES

  Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı Timko Sokak 20 N - 2 Yenimahalle/Ankara

  ÇAĞRI MERKEZİ

  0850 433 1818

  E-MAIL

  bilgi@n2mobil.com.tr

  İşkur

  Bu iş yerinde İŞKUR tarafından finanse edilen işbaşı eğitim programı düzenlenmektedir.