Veli Bilgilendirme Sistemi

Veli Bilgilendirme Sistemi Nedir ?

Öğrencilerin ve servis araç sürücülerinin bekleme ve bekletme problemini ortadan kaldıran interaktif bir sistemdir. Servis aracı öğrenci adresine yaklaştığında velinin telefonuna sesli arama yaparak servis aracının gelmek üzere olduğunu bildiren, yolladığı SMS’ler ile öğrenciler hakkında veliyi bilgilendiren takip sistemidir.

Veli Bilgilendirme Sistemi Nasıl Çalışır?


Servis aracı öğrenciyi almaya giderken tanımlanan mesafeye ulaştığında, sistem üzerinden velinin telefonu aranarak ya da SMS yolu ile servisin kendi adreslerine yaklaşmakta olduğu bilgisi veliye iletilir. Öğrencinin servis aracına binmemesi halinde velisine SMS ile bilgi verilir. Servis aracı okula giriş yaptığında öğrenci velisine SMS ile bilgi verilir. Öğrencinin akşam çıkışta etüde kalması halinde velisine SMS ile bilgi verilir. Servis aracı okul çıkışından sonra öğrenciyi evine bırakmaya giderken tanımlanan mesafeye ulaştığında öğrencinin velisi aranarak ya da SMS yolu ile servisin eve yaklaşmakta olduğu bilgisi veliye iletilir.

Anlık Konum

Zamanlama Bildirimi

Kolay Yönetim

Raporlama

Nerelerde Kullanılır ?

Veli Bilgilendirme Sistemi sayesinde özellikle velilerimiz için büyük bir kolaylık sunulmuştur. Öncelikli kullanım alanı okul servisleri olan bu proje sayesinde, maalesef son dönemlerde sıkça duyduğumuz serviste öğrenci unutulması vakalarının önüne büyük ölçüde geçilmiştir. Ayrıca, öğrencilerin servise binip binmedikleri kontrol edilerek, öğrencilerin kaybolması gibi istenmeyen olaylar kontrol altına alınabilmiştir.

  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş., Karel Mobil Sistemler distribütörü olup %100 yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerine 7/24 destek veren bir yazılım firmasıdır.
  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. olarak faaliyet alanımız ATS, HTS, DTS, STS, VBS, MTSK gibi projelerle sınırlı olmayıp, askeri projeler, bilişim danışmanlığı, donanım tedarik, yerli yazılım, özel kamera ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunuyoruz.

  ADRES

  Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı Timko Sokak 20 N - 2 Yenimahalle/Ankara

  ÇAĞRI MERKEZİ

  0850 433 1818

  E-MAIL

  bilgi@n2mobil.com.tr

  İşkur

  Bu iş yerinde İŞKUR tarafından finanse edilen işbaşı eğitim programı düzenlenmektedir.