MTSK Takip Sistemi

MTSK Nedir?

Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları (MTSK) projesi kapsamında, sürücü kurslarına ve kursiyerlere birçok işlemlerini mobil uygulamalar üzerinde yapabilme imkânı getirilmiştir. Kurs sahibi bu proje sayesinde kurs araçlarının tamamını 7/24 canlı izleyebilme, araçlarının güzergâh takibini yapabilme, kursiyerlerle ilgili muhasebe işlemlerini mobil uygulama rahatlığıyla kolayca yerine getirebilme imkânına kavuşmuştur. Aynı şekilde kursiyerler de, derslerini online olarak izleyebilir, e-sınav örneklerine ulaşabilir ve ders saatlerini mobil uygulama üzerinden takip edebilir hale gelmişlerdir.

Eğitmen Girişi

Online İzleme

Muhasebe Yönetimi

Online Sınav

MTSK Sistemi Nasıl Çalışır?

Kurs sahibi ve kursiyerlere, MTSK mobil uygulamasında ya da web sayfamızda kullanabilecekleri kullanıcı adı ve şifre verilerek, sistemden istifade etmeleri sağlanır. Kullanıcı adı ve şifreler kurs sahibi ile kursiyere özgü olup, üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Nerelerde Kullanılır?

MTSK sistemi adından da anlaşılacağı üzere Sürücü Kursları için özel yazılmış bir projedir. Sürücü Kurslarının faaliyetlerini kolaylaştırmayı amaçlayan sözkonusu proje ile Sürücü Kurslarının sorun yaşadıkları birçok husus çözüme kavuşturulmuştur. Ayrıca kursiyerlere sunulan e-sınav, online ders izleme gibi imkanlar sayesinde kursiyerlerin eğitimlerinden optimum seviyede yarar sağlamaları amaçlanmıştır.

  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş., Karel Mobil Sistemler distribütörü olup %100 yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerine 7/24 destek veren bir yazılım firmasıdır.
  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. olarak faaliyet alanımız ATS, HTS, DTS, STS, VBS, MTSK gibi projelerle sınırlı olmayıp, askeri projeler, bilişim danışmanlığı, donanım tedarik, yerli yazılım, özel kamera ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunuyoruz.

  ADRES

  Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı Timko Sokak 20 N - 2 Yenimahalle/Ankara

  ÇAĞRI MERKEZİ

  0850 433 1818

  E-MAIL

  bilgi@n2mobil.com.tr

  İşkur

  Bu iş yerinde İŞKUR tarafından finanse edilen işbaşı eğitim programı düzenlenmektedir.