Motor Blokaj

Motor Blokaj

Araç takip sistemi entegre parçalarından birisi olan Motor Blokaj (Motor kitleme) ürünü araç takip cihazı ile entegre çalışmaktadır. İstenmeyen durumlarda aracın hareket kabiliyetini kısıtlamak için kullanılan Araç takip motor blokaj kiti ile araçların motorlarını uzaktan durdurabilirsiniz.

Müdahale edilecek araç için araç takip sistemi yazılımı üzerinden komut göndermeniz işlemin aktif edilmesi için yeterli olacaktır. Araç takip motor blokaj rölesi ile araçları güvenli şekilde durdurun.

 

Canlı Müdahale

Sesli Uyarı

Mobil & Desktop İnceleme

Raporlama

motor-blokaj-rolesi-1

Araç takip sistemi ile çalışabilen GPS araç takip cihazı aksesuar ürünlerin den biri olan Motor Blokaj kiti Rolesi ile araçların istenmeyen durumlarda uzaktan araç motorların çalışmasını engelleyebilirsiniz.

Motor blokaj sistemi ile aracınızın herhangi bir tehlike esnasında yada bilginiz dışında bir kontak çalışması durumunda aracınızı bulunduğu yerde bloke edebilir, kötü düşünceli kullanıcılar tarafından koruyabilirsiniz.

  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş., Karel Mobil Sistemler distribütörü olup %100 yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerine 7/24 destek veren bir yazılım firmasıdır.
  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. olarak faaliyet alanımız ATS, HTS, DTS, STS, VBS, MTSK gibi projelerle sınırlı olmayıp, askeri projeler, bilişim danışmanlığı, donanım tedarik, yerli yazılım, özel kamera ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunuyoruz.

  ADRES

  Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı Timko Sokak 20 N - 2 Yenimahalle/Ankara

  ÇAĞRI MERKEZİ

  0850 433 1818

  E-MAIL

  bilgi@n2mobil.com.tr

  İşkur

  Bu iş yerinde İŞKUR tarafından finanse edilen işbaşı eğitim programı düzenlenmektedir.