Ar-Ge

CB047597
Red-Hat-Enhances-Containerized-Integration-App-Developer-Magazine_jg7mf8ip
arge1-800x500

Alanında uzman kadromuzun geliştirdiği % 100 yerli yazılımla bir çok değerli projeye imza attık. Mesaimizin % 60’ını ayırdığımız Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin taleplerini merkeze alan yeni projeler geliştirebiliyoruz. 

Nesnel Teknoloji

IoT teknolojisini vizyon edinmiş bir şirket olarak tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, tüm ürünlerimizin en güncel versiyonunu sizlerin hizmetinize sunuyoruz.

Kreatif Odaklanma

Tamamen yerli yazılım ve donanım kullanarak ürettiğimiz çözüm ve ürünlerle, talep ve beklentileriniz için en uygun fırsatları sunuyoruz.

Yeni Nesil Üretim

Ürünlerimizin tamamını, son teknolojik gelişmeler ışığında yeni teknoloji ile donatıyor ve sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Yerli Yazılım

Tüm ürünlerinde yerli yazılım kullanan bir firma olarak milli sermayeye doğrudan katkıda bulunuyoruz.

Neden Ar-Ge

Başarılı olmuş ve alanında lider firmalar incelendiğinde ağırlık verdikleri alanlardan birinin de Ar-Ge olduğu açıkça görülecektir. Gelişmişlik düzeyi ile Ar-Ge harcamaları arasındaki doğrudan ilişkinin farkında bir firma olarak, Ar-Ge’ye harcanan mesainin geleceğimiz için yapılmış bir yatırım olduğunun bilincindeyiz.  Bu nedenle, Ar-Ge çalışmaları mesaimizin yaklaşık % 60’ına tekabül etmektedir. 
araç takip sistemi

  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş., Karel Mobil Sistemler distribütörü olup %100 yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerine 7/24 destek veren bir yazılım firmasıdır.
  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. olarak faaliyet alanımız ATS, HTS, DTS, STS, VBS, MTSK gibi projelerle sınırlı olmayıp, askeri projeler, bilişim danışmanlığı, donanım tedarik, yerli yazılım, özel kamera ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunuyoruz.

  ADRES

  Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı Timko Sokak 20 N - 2 Yenimahalle/Ankara

  ÇAĞRI MERKEZİ

  0850 433 1818

  E-MAIL

  bilgi@n2mobil.com.tr

  İşkur

  Bu iş yerinde İŞKUR tarafından finanse edilen işbaşı eğitim programı düzenlenmektedir.