Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

Değerli Müşterilerimiz ve Çalışanlarımız,

2014 yılında başladığımız faaliyetlerimizi ilk günkü heyecanımızla sürdürüyor, alanında uzman AR-GE ekibimizin değerli katkılarıyla yazılım portföyümüze her geçen gün yeni projeler ilave ediyoruz. Geliştirdiğimiz yazılım projelerine paralel olarak ulaştığımız müşteri yelpazesi de genişlemekte ve çeşitlenmektedir. Bu vesileyle, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı büyük kıvanç duyduğumuzu belirtmek isterim.

N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. olarak tamamen yerli yazılım ve donanım kullanıyor ve milli ekonomiye önemli katkılarda bulunuyoruz. Nesnelerin interneti (IoT) kavramının teknolojinin geleceğinin şekillenmesinde önemli bir rol üstleneceği düşüncemizden hareketle, sadece mobil takip sistemleri alanında değil, akıllı teknolojinin kullanılabileceği diğer alanlarda da faaliyetlerimizi geliştiriyoruz.

2018 yılında daha büyük projelere imza atma hedefi olan ve bu doğrultuda kayda değer mesafe almış bir firma olarak, müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çerçevede, personelimize değerli katkılarından dolayı bir kez daha sonsuz şükranlarımı sunarım.

2018 yılında sizlerle de çalışabilmek dileğiyle,

Saygılarımla,

Umut Ünal
Yönetim Kurulu Başkanı
N2MOBİL TAKİP SİSTEMLERİ A.Ş.

  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş., Karel Mobil Sistemler distribütörü olup %100 yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerine 7/24 destek veren bir yazılım firmasıdır.
  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. olarak faaliyet alanımız ATS, HTS, DTS, STS, VBS, MTSK gibi projelerle sınırlı olmayıp, askeri projeler, bilişim danışmanlığı, donanım tedarik, yerli yazılım, özel kamera ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunuyoruz.

  ADRES

  Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı Timko Sokak 20 N - 2 Yenimahalle/Ankara

  ÇAĞRI MERKEZİ

  0850 433 1818

  E-MAIL

  bilgi@n2mobil.com.tr

  İşkur

  Bu iş yerinde İŞKUR tarafından finanse edilen işbaşı eğitim programı düzenlenmektedir.