Hakkımızda

Hakkımızda

N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş., Karel Mobil Sistemler distribütörü olup %100 yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerine 7/24 destek veren bir yazılım firmasıdır.

N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş., 2014 yılında başladığı serüvenine bugün de aynı heyecanla devam etmektedir. Her biri kendine özgü, katma değeri yüksek projeler üreterek, kamu faydasını önceleyen yaklaşımıyla mobil takip sistemleri alanına yeni bir soluk getirmiştir. Kaliteli ve profesyonel kadrosu ile her geçen gün kendinden emin adımlarla ilerleyişini sürdüren N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş., sektörün öncü firmalarından biri olmaya adaydır.

Kullanıcıların memnuniyetine sunduğumuz projelerimizin başında gelen Hafriyat Takip Sistemi (HTS) ile 7/24 konum temelli izleme ve yönlendirme yapılarak standart mobil takip sistemlerine yeni bir ufuk kazandırılmıştır. HTS projesi ile özellikle filo sayısı büyük olan firmaların karşı karşıya oldukları yönetim sorunlarına çözüm getirilmiş, firmalara, yüzlerce filodan oluşan araçlarını tek bir ekrandan canlı bir şekilde kontrol edebilme imkânı sunulmuştur. HTS projesi kapsamında hafriyat araçlarının girmesi yasaklı bölgeler tespit edilerek, trafiğin ve yol güvenliğinin aksamadan sürdürülebilmesi hedeflenmiştir. Ayrıca, hafriyat kamyonlarının döküm yapabileceği merkezler belirlenerek, çevre kirliliğinin önlenmesi amaçlanmıştır.

Durak Takip Sistemi (DTS) projesi kapsamında otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarının; güzergâh üzerindeki hareket saatleri, belirlenen noktalara ulaşma süreleri ve bir sonraki araçla arasındaki mesafe kontrol altına alınarak olası ihlallerin büyük ölçüde önüne geçilmiştir. Öte yandan, Ankara özelinde dolmuş güzergâhları belirlenerek, güzergâh dışına çıkışlar raporlanabilir hale gelmiştir.

Servis Takip Sistemi (STS) projesi ile servis aracınız evinizin bulunduğu güzergâha giriş yaptığında sistem üzerinden tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilerek, hem servis kullanıcılarının hem de servis aracının olası zaman kayıplarının önüne geçilmiştir. STS projesine entegre olarak çalışan Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) sayesinde özellikle çocukları okula giden velilerimiz için büyük bir kolaylık sunulmuştur. Bu proje kapsamında velilerimiz, çocuklarının servis araçlarına binip binmediklerini, okula zamanında varıp varmadıklarını, servis aracının hız limitlerine ve güzergâha riayet edip etmediğini, okul çıkışında çocuklarının servise binip binmediklerini takip edebilir hale gelmişlerdir. Böylelikle, maalesef son yıllarda sıklıkla karşılaştığımız servislerde öğrenci unutulması vakalarına çözüm getirilmeye çalışılmış ve bu hususta önemli başarılar elde edilmiştir.

Son olarak, firmamızın yeni yazılım ürünü olan Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları (MTSK) projesi kapsamında, sürücü kurslarına ve kursiyerlere birçok işlemlerini mobil uygulamalar üzerinde yapabilme imkânı getirilmiştir. Kurs sahibi bu proje sayesinde kurs araçlarının tamamını 7/24 canlı izleyebilme, araçlarının güzergâh takibini yapabilme, kursiyerlerle ilgili muhasebe işlemlerini mobil uygulama rahatlığıyla kolayca yerine getirebilme imkânına kavuşmuştur. Aynı şekilde kursiyerler de, derslerini online olarak izleyebilir, e-sınav örneklerine ulaşabilir ve ders saatlerini mobil uygulama üzerinden takip edebilir hale gelmişlerdir.

N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. olarak faaliyet alanımız yukarıda saydığımız projelerle sınırlı olmayıp, askeri projeler, bilişim danışmanlığı, donanım tedarik, yerli yazılım, özel kamera ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunuyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş., Karel Mobil Sistemler distribütörü olup %100 yerli yazılım ve donanımı ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerine 7/24 destek veren bir yazılım firmasıdır.
  N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. olarak faaliyet alanımız ATS, HTS, DTS, STS, VBS, MTSK gibi projelerle sınırlı olmayıp, askeri projeler, bilişim danışmanlığı, donanım tedarik, yerli yazılım, özel kamera ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunuyoruz.

  ADRES

  Çamlıca Mahallesi Anadolu Bulvarı Timko Sokak 20 N - 2 Yenimahalle/Ankara

  ÇAĞRI MERKEZİ

  0850 433 1818

  E-MAIL

  bilgi@n2mobil.com.tr

  İşkur

  Bu iş yerinde İŞKUR tarafından finanse edilen işbaşı eğitim programı düzenlenmektedir.