YÖNETİM KURULU BAŞKANI'NIN MESAJI

Değerli Müşterilerimiz ve Çalışanlarımız,

2014 yılında başladığımız faaliyetlerimizi ilk günkü heyecanımızla sürdürüyor, alanında uzman AR-GE ekibimizin değerli katkılarıyla yazılım portföyümüze her geçen gün yeni projeler ilave ediyoruz. Geliştirdiğimiz yazılım projelerine paralel olarak ulaştığımız müşteri yelpazesi de genişlemekte ve çeşitlenmektedir. Bu vesileyle, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı büyük kıvanç duyduğumuzu belirtmek isterim.

N2Mobil Takip Sistemleri A.Ş. olarak tamamen yerli yazılım kullanıyor ve milli ekonomiye önemli katkılarda bulunduğumuza inanıyoruz. Nesnelerin interneti (IoT) kavramının teknolojinin geleceğinin şekillenmesinde önemli bir rol üstleneceği düşüncemizden hareketle, sadece mobil takip sistemleri alanında değil, akıllı teknolojinin kullanılabileceği diğer alanlarda da faaliyetlerimizi geliştiriyoruz.

Son olarak, 2019 ve 2020 yıllarında geliştirdiğimiz “Hafriyat Yönetim Bilgi Sistemi” ve “Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları Kursiyer ve Araç Takip Programı” gibi yazılımlarla sektöründe öncü projelere imza attık.

2021 yılında daha büyük uluslararası projelerde yer alma hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımızı son sürat sürdürüyoruz. Bu çerçevede, görevlerini kusursuz bir şekilde yerine getiren, müşteri memnuniyeti prensibini ilke edinmiş personelimize değerli katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür ederim.

2021 yılında sizlerle de çalışabilmek/tanışabilmek dileğiyle,

Saygılarımla

Umut Ünal
Yönetim Kurulu Başkanı
N2MOBİL TAKİP SİSTEMLERİ A.Ş.