KİLOMETRE TAŞLARI

 • 2014

  ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

  Araç takip sistemi, son zamanlarda ortaya çıkan, özellikle kurumsal firmaların araç takibi yapabilmek amacıyla kullanmış oldukları üst düzey teknoloji ürününe verilen isimdir.
   
  Bireysel kullanıcıların ya da kurumsal firmaların, araç konumları hakkında bilgi almak ve güvenilir şekilde araç yerlerini tespit edebilmek gibi amaçlarla bu sistemlerden faydalandıklarını söyleyebiliriz.
 • 2014

  HAFRİYAT YÖNETİMİ BİLGİ SİSTEMİ

  Hafriyat yönetim bilgi sistemi, araç filosu olan firmalara araçlarının sayısal bir harita üzerinde sürekli takip edilmesini sağlar.
   
  Lojistik sistemleri arasında takip sistemi ihtiyacı en önemli olan sektör hafriyat sektörüdür. Hafriyat sektöründe, filo sayısının genelde büyük olması yönetim açısından oldukça zor ve büyük bir iletişim ağının oluşmasına neden olmaktadır.
 • 2015

  DURAK TAKİP SİSTEMİ

  N2 Mobil Durak Takip Sistemi (DTS) ile otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarının; güzergah üzerindeki hareket saatleri, belirlenen noktalara ulaşma süreleri, bir sonraki araçla arasındaki mesafe ve süresi kontrol altına alınıyor ve olası ihlaller kolaylıkla raporlanıyor.

 • 2015

  TAKSİ TAKİP SİSTEMİ

  TTS projesi ile taksi durakları araçlarının anlık konumlarını tek bir harita üzerinde görerek, müşterilerine araç yönlendirmeyi en yakın mesafedeki aracı göndermek suretiyle gerçekleştirebilmektedirler.
   
  Ayrıca, araç takip cihazına entegre edilen “Panik Butonu” sayesinde gasp olaylarında ivedilikle Durağın ve ilgililerin bilgilendirilebilmeleri bu sistemle mümkün hale gelmiştir.
   
   
   
   
   
 • 2016

  BİSİKLET TAKİP SİSTEMİ

  BTS projesi kapsamında bisikletlere takip cihazı entegre edilecek, bisikletlerin çalınmasının önüne geçilmeye çalışılmış, ayrıca bisiklet kiralama firmaları için özel yazılımlar gerçekleştirilmiştir.
   
  Bu kapsamda, firmalar kiraladıkları bisikletlerin takibini ve müşterilerinin yönetimini aynı ekran üzerinden kolayca gerçekleştirebilmektedirler.
 • 2016

  SERVİS TAKİP SİSTEMİ

  Servis Takip Sistemi, araç filosu olan firmalara araçlarını sayısal bir harita üzerinde anlık olarak takip edebilme imkanı sunar. Servisiniz bekleme noktasına gelmeden önce, sistem üzerinden servisinizin kaç dakika sonra belirlenen adreste olacağına dair mesaj gönderilmektedir.

 • 2016

  VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

  Öğrencilerin ve servis araç sürücülerinin bekleme ve bekletme problemini ortadan kaldıran interaktif bir sistemdir.
   
  Servis aracı öğrenci adresine yaklaştığında velinin telefonuna sesli arama yaparak servis aracının gelmek üzere olduğunu bildiren, yolladığı SMS’ler ile öğrenciler hakkında veliyi bilgilendiren takip sistemidir.
 • 2017

  MOTORLU TAŞITLAR SÜRÜCÜ KURSU

  Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları (MTSK) projesi kapsamında, sürücü kurslarına ve kursiyerlere birçok işlemlerini mobil uygulamalar üzerinde yapabilme imkânı getirilmiştir.
   
  Kurs sahibi bu proje sayesinde kurs araçlarının tamamını 7/24 canlı izleyebilme, araçlarının güzergâh takibini yapabilme, kursiyerlerle ilgili muhasebe işlemlerini mobil uygulama rahatlığıyla kolayca yerine getirebilme imkânına kavuşmuştur.
 • 2017

  KONTEYNER TAKİP SİSTEMİ

  KTS projesi kapsamında ulusal ve uluslararası taşımacılık yapan firmalar konteynerlerini anlık olarak takip ederken, mal sahipleri de ürünlerinin teslim süreçlerini mobil uygulamalar üzerinden adım adım izleyebilmektedir.
   
  Taşıma sırasında güvenlik zafiyetinden kaynaklanabilecek durumlardan zamanlıca haberdar olunması ve hızlıca müdahalede bulunulabilmesi sağlanmıştır.
 • 2018

  HAYVAN TAKİP SİSTEMİ

  Hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın en sık karşılaştığı sorunların başında gelen hayvanların kayıp olması/çalınması durumunun önüne geçilebilmesini teminen geliştirilen projelerden biri de Hayvan Takip Sistemidir.
   
  Bu proje kapsamda, IP67 standardında su geçirmez özelliğe sahip varlık takip cihazları ile hayvanların anlık konumları raporlanabilir hale gelmiş ve kayıp vakalarının büyük ölçüde önüne geçilmiştir.
 • 2018

  MOTOR TAKİP SİSTEMİ

  Motor Takip Sistemimiz sayesinde motor tutkunlarının temel bazı endişelerine de çözümler sunuyoruz. 
   
  Cihazımız dâhili bataryası sayesinde motorunuzun aküsünü bitirmediği gibi motorunuzdan kötü niyetli kişiler tarafından sökülse dahi size uzunca bir süre konum göndermeye devam eder. 
 • 2019

  KURUMSAL OTOMASYON SİSTEMİ

  Firmaların faaliyet alanlarına göre geliştirilen ERP yazılımlarıyla, firmaların stok kontrollerinden, muhasebe süreçlerine kadar tüm faaliyetlerini tek bir bütünleşik sistem üzerinden takip edebilmeleri sağlanmıştır. 
   
  Bu yazılım sayesinde, işverenler çalışanlarının performanslarını da raporlayarak, verimlilik analizleri yapabilmektedirler.
 • 2019

  PERSONEL / VARLIK TAKİP SİSTEMİ

  Personel/Varlık takip sistemleri ile personelinizi veya değerli eşyalarınızı dijital haritalar üzerinden 7/24 izleyebilir, konumları hakkında detaylı bilgilere ve raporlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
   
  Bu sistem sayesinde, personellerinizin firmanızın hangi bölümünde daha çok vakit harcadıklarını tespit edebilirsiniz.
 • 2020

  KAPALI ALAN (INDOOR) TAKİP SİSTEMİ

  Kapalı Alan (Indoor) Takip sistemi, kapalı alanlarda istenilen nesnelerin yerinin neredeyse nokta atışı belirlenmesi ve bu nesnelerin hareketlerinin takip edilmesi mantığı üzerine kuruludur.
   
  GPS sisteminin neredeyse devre dışı kaldığı kapalı alanlarda takip edilen nesnelerin konumu, Anchor ve Tag adını verdiğimiz cihazların yardımı ile bulunmaktadır.