MTSK TAKİP SİSTEMİ

  MTSK NEDİR?

  Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları (MTSK) projesi kapsamında, sürücü kurslarına ve kursiyerlere birçok işlemlerini mobil uygulamalar üzerinde yapabilme imkânı getirilmiştir. Kurs sahibi bu proje sayesinde kurs araçlarının tamamını 7/24 canlı izleyebilme, araçlarının güzergâh takibini yapabilme, kursiyerlerle ilgili muhasebe işlemlerini mobil uygulama rahatlığıyla kolayca yerine getirebilme imkânına kavuşmuştur. Aynı şekilde kursiyerler de, derslerini online olarak izleyebilir, e-sınav örneklerine ulaşabilir ve ders saatlerini mobil uygulama üzerinden takip edebilir hale gelmişlerdir.

  MTSK NASIL ÇALIŞIR?

  Kurs sahibi ve kursiyerlere, MTSK mobil uygulamasında ya da web sayfamızda kullanabilecekleri kullanıcı adı ve şifre verilerek, sistemden istifade etmeleri sağlanır. Kullanıcı adı ve şifreler kurs sahibi ile kursiyere özgü olup, üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

  NERDE KULLANILIR?

  MTSK sistemi adından da anlaşılacağı üzere Sürücü Kursları için özel yazılmış bir projedir. Sürücü Kurslarının faaliyetlerini kolaylaştırmayı amaçlayan sözkonusu proje ile Sürücü Kurslarının sorun yaşadıkları birçok husus çözüme kavuşturulmuştur. Ayrıca kursiyerlere sunulan e-sınav, online ders izleme gibi imkanlar sayesinde kursiyerlerin eğitimlerinden optimum seviyede yarar sağlamaları amaçlanmıştır.

   
   Sipariş vermek veya bilgi almak için
   0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimizden
   bizimle iletişim kurabilir ya da formu doldurarak
   size dönüş yapmamazı sağlayabilirsiniz.
    
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   DIĞER ÇÖZÜMLER