VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

  VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ NEDİR?

  Öğrencilerin ve servis araç sürücülerinin bekleme ve bekletme problemini ortadan kaldıran interaktif bir sistemdir. Servis aracı öğrenci adresine yaklaştığında velinin telefonuna sesli arama yaparak servis aracının gelmek üzere olduğunu bildiren, yolladığı SMS’ler ile öğrenciler hakkında veliyi bilgilendiren takip sistemidir.

  VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

  Servis aracı öğrenciyi almaya giderken tanımlanan mesafeye ulaştığında, sistem üzerinden velinin telefonu aranarak ya da SMS yolu ile servisin kendi adreslerine yaklaşmakta olduğu bilgisi veliye iletilir. Öğrencinin servis aracına binmemesi halinde velisine SMS ile bilgi verilir. Servis aracı okula giriş yaptığında öğrenci velisine SMS ile bilgi verilir. Öğrencinin akşam çıkışta etüde kalması halinde velisine SMS ile bilgi verilir. Servis aracı okul çıkışından sonra öğrenciyi evine bırakmaya giderken tanımlanan mesafeye ulaştığında öğrencinin velisi aranarak ya da SMS yolu ile servisin eve yaklaşmakta olduğu bilgisi veliye iletilir.

  VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ NERELERDE KULLANILIR?

  Veli Bilgilendirme Sistemi sayesinde özellikle velilerimiz için büyük bir kolaylık sunulmuştur. Öncelikli kullanım alanı okul servisleri olan bu proje sayesinde, maalesef son dönemlerde sıkça duyduğumuz serviste öğrenci unutulması vakalarının önüne büyük ölçüde geçilmiştir. Ayrıca, öğrencilerin servise binip binmedikleri kontrol edilerek, öğrencilerin kaybolması gibi istenmeyen olaylar kontrol altına alınabilmiştir.

   
   Sipariş vermek veya bilgi almak için
   0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimizden
   bizimle iletişim kurabilir ya da formu doldurarak
   size dönüş yapmamazı sağlayabilirsiniz.
    
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   DIĞER ÇÖZÜMLER