BLOG

9/4/2020Servis Veli Bilgilendirme ile Anında Takip

Anında Öğrenci Takip

Veliler çocuklarını okula servis araçları ile gönderdiklerinde yaşadıkları korkuyu artık yaşamayacaklar. Servis araçlarına takılan araç takip sistemi ile anında öğrenci takip sağlayabilecekler. Peki araç takibi nedir ? Araç takip sistemleri bir araca kurulduğunda araçların hangi konumda olduklarını, seyir halinde olduğunu veya durduğunu ve kaç kilometre hız ile yol aldığını gösteren bir sistemdir. GPS uydu sayesinde her an Google haritası üzerinden aracın nerede olduğunu görebilirsiniz.

Tehlike anlarında hemen farkedin

                GPS uydu sistemi ile takip edilen araçlar herhangi bir tehlike anında konumları belirlenerek anında müdahele edilebilir. Öğrencileriniz geciktiğinde anında öğrenci takip sistemi ile çocuğnuzun bulunduğu konumu öğrenebilirsiniz. Ayrıca hız kontrolü ile servis araçlarının ne kadar hızla gittiğini öğrenebilirsiniz. Yakıt sensörü aracınızın yakıtının kaç kilometre yol alacağı hakkında sizlere bilgi verir.

7/24 Güvenlik

Araç takip sistemleri hem sizlerin can güvenliğinizi sağlarken hem de aracınızı olası hırsızlık olaylarına karşı koruyor. RFID kart okuyucu sistemi sizlere kimlik tanıma sistemi ile farklı biri aracınızı kullandığında haberiniz olur. Araç içine takılan kamera ile her an aracınızın içini canlı olarak izleme şansı elde edersiniz. Hırsızlıklara karşı kapılara takılan sensör kapılarda herhangi bir zorlama olduğunda haberiniz olmasını sağlar. Ayrıca araç içerisinde kamera olması servisle öğrencilerini okula gönderen velilerin her an öğrencilerini görmelerine olanak sağlar. Sizde araç takip sistemleri ile anında öğrenci takibi yapabilirsiniz.