BLOG

9/4/2020Dolmuş takibi ne işe yarar faydaları nelerdir?

Dolmuş takibi ne işe yarar faydaları nelerdir?

Araç takip sistemleri her geçen gün daha fazla ilgi görüyor ancak n2mobil olarak bu takip sisteminin biraz daha özelleştirilmesinden yana olduk ve hayallerimizi gerçekleştirdik. Dolmuş takip sistemi ile sizler de rahat bir nefes alacaksınız. Peki, dolmuş takip sistemi tam manası ile ne işe yarar ve avantajları nelerdir?

Dilediğiniz an, dilediğiniz yerden takip!

Hiç şüphesiz dolmuş takip sisteminin en büyük avantajı dilediğiniz an internet üzerinden takip ve kontrol etmenize izin vermesi. Biliyoruz ki bugün dolmuşlarda genellikle şoförler çalışıyor. Hatta bazı dolmuşlarda farklı çalışma zamanlı iki-üç şoför yer alıyor ve araç şoförlerde kalıyor. Hal böyle olunca mal sahibinin dolmuşu takip ve kontrol etmesi de bir bakımdan zorlaşıyor. Teknolojinin son hali ile üretilen n2mobil dolmuş takip sistemi ile bu problemi çözebilirsiniz. Sistem araç içerisine konuşlanan GPS destekli DTS (Dolmuş takip sistemi) ünitesinden ve ilgili yazılımdan oluşuyor. Takip ünitesi uydudan aldığı konum bilgilerini yazılıma iletiyor. Tüm bilgileri hafızasında tanımlayan yazılım harita ile birleştirerek sizlere muhteşem bir takip deneyimi sunuyor. Dolmuş takip sisteminin diğer özelliklerinden ve sizlere sağlayacağı faydalardan bahsedecek olursak;

  • Dilerseniz sisteme hat ve durak tanımlamaları yapabiliyorsunuz. Bu sayede sistem dolmuşun iki durak arasındaki konumunu, merkezden çıkışı ve merkeze girişi gibi bilgileri kayıt ediyor. Dilediğiniz zaman size günlük haftalık ve aylık paketler halinde raporlayabiliyor.
  • Sürücülerin kontrol altında olması ve buna binaen birtakım insiyatiflerden sıyrılma ve bu sayede kuralları ihlal etmeden, adaletli bir yapılanma oluşması sağlanıyor. Üstelik zaman ve yakıt tasarrufu yapılması da muhtemel.
  • Düşük maliyetli bir yatırım ile uzun vadede gözle görülür kar artışı sağlayabilirsiniz. Tesis edilecek müşteri memnuniyetleri, zamandan ve yakıttan edilecek tasarruf ile beraber kar artışı gelecektir.

Kaliteli Çözüm N2Mobil’de;

Günümüzde herkes çözüm projeleri üretiyor ancak kaliteli çözümler her yerde bulunmuyor. Sizleri yarı yolda bırakmayacak, uydudan aldığı bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde sizlere raporlayacak bir dolmuş takip sistemine ihtiyacınız var. Aynı zamanda bu takip sistemi maliyet olarak da uygun olacak. Aradığınız dolmuş takip sistemini n2mobil de bulabilirsiniz.