BLOG

9/4/2020Ankara da Araç Takip Sistemleri

Ankara Araç Takip Sistemleri

Günümüzde araç kiralama firmaları gibi sayıca fazla araca yani filoya sahip şirketler araçlarını takip sistemi kullanarak takip ediyorlar. Aracın yalnızca nerede olduğunu değil, kaç km hızla  hangi güzergahta ilerlediğini gibi bilgilere de ulaşabiliyorlar. Ankara’nın ve tüm Türkiye’nin en kaliteli takip sistemlerini üreten n2mobil bugün günde ortalama 7,787,611 km takip ediyor. Ankara araç takip denildiğinde akla n2mobil takip sistemleri a.ş akla gelir.

Ankara’nın En İyisi

Ülkemizde büyük projelere imza atmış Karel firmasının mobil sistemler distrübitörü olan n2mobil, geliştirdiği takip sistemleri ile canınızı ve malınızı güvence altına alıyor. Araca entegre edilecek ünite ile beraber uydudan alınan lokasyon bilgileri 7 gün 24 saat boyunca cep telefonunuzdan, tabletten ya da bilgisayardan ulaşabileceğiniz bir platforma aktarılacak. Bu platform üzerinden aracınızın konum bilgilerini anlık olarak görebileceksiniz. Aynı platformdan araç içinde ve dışında kamera varsa canlı olarak izleyebileceksiniz. Üstelik sistemin yetenekleri bununla sınırlı değil. Kurumsal anlamda düşünüldüğünde motor blokaj, yakıt seviye sensörü, araç içi ve dışı kameralar gibi özelliklerden bahsetmemiz mümkün. Ankara araç takip sistemleri projelerin başında mobil kamera sistemi projesi Türkiye'de ilk olma özelliğini taşır.

Bireysel Kullanımında Artış Yaşanıyor

Takip sisteminin bireysel olarak kullanılması da mümkün. Zira son günlerde insanlar araçlarını ve içerisindeki değerli eşyaları korumak adına araç takip sistemlerine başvuruyorlar. Araç kapılarına takılacak dedektör ile hırsızlıklara karşı alınabilecek en kesin önlemi alabilirsiniz. Aracınızı çalmak isteyen bir kişi yaklaştığı anda dış kameralar tarafından net bir şekilde çekilecektir. Bununla beraber dilerseniz RFID kart okuyucu sistemi ile şoför tanıma özelliği entegre edebilirsiniz. Bu sayede araç tanımlı yüzler haricinde çalıştırılamayacaktır. Yine iç kamerası ile sevdiklerinizi izleyebilir, onların her an yanlarında olabilirsiniz.

Ne Tür Avantajlar Sağlıyor?

Öncelikle araç ve personel güvenliği büyük ölçüde sağlanmış olacak. Operasyonel verimlilik tesis edildiğinde yakıt tasarrufunun yanı sıra zaman ve maliyet tasarrufu da görülecek. Artan çalışma performansı ise sizlere müşteri memnuniyetini getirecek. Kurumsal anlamda işletmenize gözle görülür artılar yansıyacağı muhakkak. Avantajları bireysel olarak düşünüldüğünde hırsızlara alınmış mükemmel bir önlem ve dilediğin an dilediğiniz yerden aracını takip edebilme kolaylığı bulunuyor. N2mobil Ankara araç takip sistemleri her geçen dün daha yukarıya taşırken halk da büyük ilgi gösteriyor.