BLOG

9/4/2020İstanbul Araç Takip Sistemleri Güvenliği

İstanbul Araç Takip Sistemleri

Ülkemizin en kalabalık nüfusuna sahip şehri İstanbul trafik açısından bir hayli sıkıntı çekiyor. Çok kozmopolit bir yapıya sahip olmasından ötürü araç hırsızlıkları da epey oluyor. Aracınızı ve içindeki malınızı korumak için ne tür tedbirler alıyorsunuz? Teknolojiyi kullanarak aracınızı kale gibi koruyabilirsiniz. Araç takip sistemlerini sizlere sunmak istiyoruz.

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet

Otomobil takip sistemleri ile aracınızın lokasyon bilgilerine dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Hangi güzergahta kaç km hızla gittiğini görebilir, yakıt seviye sensörü ve depo kapak sensörü ile sayısal analizleri oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Bireysel anlamda düşünüldüğünde bunlara ek olarak iç ve dış kameraların çektiği görüntüleri telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz. Aracınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre bireysel anlamda araç takip sistemi kullanan kişiler hırsızlıklara karşı mükemmel bir önlem olduğu için kullanıyorlarmış. Zira aracınızı çalmayı düşünen biri yaklaştığı anda kameralar tarafından çekilecektir. Aracı nereye götürürse götürsün lokasyon bilgileri ile kolaylıkla bulabilirsiniz. Daha çok kurumsal anlamda düşünüyorsanız araç takip sistemlerinin sizler için özelleştirilmiş hallerini deneyebilirsiniz. Örneğin hafriyat takip ve servis takip uygulamaları ile işletmenizin verimliliğini artırabilir, yüksek müşteri memnuniyeti elde edebilirsiniz.

İstanbul’da Oldukça Gerekli Sistemler

                Hafriyat aracınızın sisteme tanımlayacağınız şantiye merkezlerine giriş ve çıkış saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde araç takip sistemlerinde saydığımız tüm özelliklere sahip olan hafriyat sisteminde iç ve dış kameralar sayesinde işinizin nasıl ilerlediğini görebilirsiniz. Servis şoförü ile veli arasında dört dörtlük bir iletişim kurulmasına imkan tanıyan servis takip sistemlerinde, öğrenci servise bindiğinde veliye teyit mesajı iletilir. Bir nevi yoklama gibi düşünülebilir. Eğer öğrenci o gün servisi kullanmayacaksa servis şoförüne bilgi iletilir ve bu sayede servis hem zamandan hem yakıttan tasarruf etmiş olur. Öğrencilerin en çok hoşuna giden özellik ise servis öğrenciyi alacağı noktaya gelmeden 2-3 dakika önce veliye mesaj atar. Bu sayede öğrenci soğukta dışarıda servisi beklemek zorunda kalmaz. Hem velinin hem öğrencinin hem de servis işletmesinin ihtiyaçlarını gözeten takip sistemini kullanmalısınız.