BLOG

9/4/2020Geleceğinizi n2mobil İle İnşa Edin!

Geleceğinizi n2mobil İle İnşa Edin!

 2014 yılında yola “%100 yerli yazılım ve donanım kullanarak öncelikle halkına sonra tüm dünyaya yüksek standartlarda çözüm projeleri sunmak” ilkesi ile yola çıkan n2mobil ciddi anlamda hızlı bir gelişim göstererek rakiplerini geride bırakmıştır. Bugün geldiğimiz noktada firmamız 700 binden fazla işletmenin problemlerini çözüme kavuşturmayı başarmıştır.

Dünden Bugüne n2mobil..

2014 yılında %100 yerli yazılım ve donanım ile mobil takip sistemleri yapmaya başlayan n2mobil aynı yıl içerisinde kişi takip hafriyat takip ve araç takip sistemlerini üretti. 2015 yılında durak takip ve mobil kamera sistemleri üretmeye başlayan firmamız taksi takip sistemi ve veli bilgilendirme sistemi ile gücüne güç katarak ilerlemeye devam etti. 2015 sonlarında askeri projeler ile ilgilenmeye başlayan şirketimiz yıl 2016 olduğunda

  • Servis araçları takip ve entegre kamera sistemleri
  • Dorse takip sistemi
  • Araç içi mobil kamera izleme
  • İnternet yayın sistemi
  • Araç içi reklam sistemi
  • Halk otobüsleri takip ve durak takip tablet entegrasonu işlerini başarı ile bitirdi.

Takvimler 2017 yi gösteriyor ve biz ilk günkü heyecanla profesyonel kadro ve edindiğimiz tecrübe ile gelişmeye, geliştirmeye devam ediyoruz. Distribütörü olduğumuz Karel A.Ş nin yılları geçkin tecrübesi ve uzman teknik ekimizi harmanlayarak sizlere kaliteli çözüm projeleri sunuyoruz. Kullandığımız donanımların tamamı %100 yerli ve yazılımların tamamı da %100 yerli olması hasebi ile hem halkımıza hizmet ediyor hem de ülke ekonomisine azami derecede katkı sağlıyoruz. Kalite ve uygun fiyatın buluştuğu firmamızda her işletmeye uygun çözümler var!

Verdiğimiz Hizmetlere Dair Detaylar

N2mobil olarak verdiğimiz araç takip sistemlerinde araca ait lokasyon bilgilerini anlık olarak görebilirsiniz. Bunun haricinde kaç km hız ile hangi güzergahta ilerlediğini ve yakıt seviyesini de aynı ekrandan görme şansınız bulunmaktadır. harfiyat yönetim sistemlerinde filonuzda bulunan bir aracın sizin tanımlayacağınız merkezlere hangi saat giriş ve hangi saatte çıkış yaptığını görebileceksiniz. Servis takip sisteminde sürücü ve veli arasında muhteşem bir diyalog kurulmaktadır şöyle ki; servis aracı öğrenciyi alacağı noktaya gitmeden birkaç dakika önce veliye mesaj atmaktadır. Öğrenci servise bindiğinde servis sürücüsü elindeki tabletten öğrencinin servise bindiğini doğrular nitelikte yoklama alacak ve velisine iletecektir. Toplu taşıma araçlarına entegre edilen sistemlerde yolcular otobüsün hangi saatte hangi durakta olduğunu görebileceklerdir. Tüm takip sistemlerinde uydudan cihaza akan bilgiler depolama birimine kayıt edilir. Dilediğiniz an günlük haftalık ve aylık periyotlar halinde sizlere raporlanır.

Askeri Projeler

 Askeri iletişim sistemleri, telefon santralleri, alarm ve anons sistemleri, haberleşme sistemleri ve ataletsen navigasyon hizmetleri vermekteyiz. Askeri gemiler, küçük botlar ve yüksek hızlı botlar için anons sistemleri, sağlamlaştırılmış telefonlar ve telefon santralleri ile savunma sanayimize katkıda bulunuyoruz. Askeri telekominikasyon projeleri ve elektronik AR-GE ile askerimizin daima yanındayız.